Rezerwacja online

  Atrakcje

  LABIRYNT – LASER TAG

  LABIRYNT – jest systemem korytarzy w tajemniczym półmroku i sztucznym dymie, tworzących niepowtarzalny klimat. Na każdym rogu napotykamy beczki, zapory z opon, skrzynie po amunicji, kraty, antresole i balkony. Dodatkowo doznania wzmagają lamy UV, lasery i kolorofony. Całość dopełnia odpowiednio dobrana muzyka.

  LASER TAG jest odmianą paintballu, gdzie zamiast kulki z farbą strzelamy wiązką podczerwieni, całkowicie bezpieczną dla grającego. Uczestnik gry zostaje wyposażony w specjalne przygotowany zestaw składający się z karabinu oraz kamizelki z czujnikami sygnalizującymi trafienia. Gra nie kończy się po jednym trafieniu, ale po skończeniu czasu rozgrywki. Przygotowane po zakończeniu gry statystyki, dają obraz tego co wydarzyło się w Labiryncie: pokazują najlepszego strzelca, najlepszego gracza, ilość trafień.

  SYMULATORY

  są to specjalnie przygotowane konstrukcje , składające się z:

  • z telewizora dającego odzwierciedlenie realistycznego widoku z wnętrza samochodu,
  • konsol
  • rajdowego fotela kubełkowego wykonanego ze skóry i alkantarty
  • sportowej kierownicy Momo, pedałów i dźwigni zmiany biegów zaprojektowanej przez firmę Logitech.

  Dzięki takiemu zestawowi odczucia z jazdy rajdowym potworem są tak realne, że uczestnik czuje jakby naprawdę brał czynny udział w rajdzie. Nie wierzysz? – to sprawdź sam!!!
  Gwarantujemy że wstaniesz z fotela zmęczony i wyczerpany niczym czołowi zawodnicy rajdowi tuż po zawodach. Z jedną małą różnicą: nie ryzykujesz życiem i nie wymagamy prawa jazdy.

  KONSOLE XBOX KINECT i PLAYSTATION

  To rozrywka dla wszystkich, bez względu na wiek, stanowisko i kondycję. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród wielu najnowszych, ale także i tych klasycznych, kultowych gier. Posiadamy konsole Xbox z bogatą ofertą gier ruchowych, kompatybilnych z najwyższej klasy telewizorami Sharp . Dzięki temu każda impreza jest ciekawa i nie zaznasz tu nudy.

  GRY BAROWE

  Do Waszej dyspozycji oddajemy : stół do bilard, piłkarzyki barowe oraz lotki.  Dodatkowa atrakcją jest oldschool-owy automat z lat 90-tych. Naszą wisienką na torcie jest hit wśród atrakcji nadmorskich miejscowości – profesjonalny stół do CYMBERGAJA !!!
  Cymbergaj przypomina nieco hokej na lodzie. Do gry używany jest specjalny stół, gdzie jego powierzchnia jest pokryta otworami, przez które wydmuchiwane jest powietrze. Powstaje przy tym poduszka powietrzna, na której krążek ślizga się bez kontaktu z podłożem. Celem gry jest umieszczenie krążka w bramce przeciwnika. Utrudnieniem jest fakt iż krążek porusza się z bardzo dużą szybkością.
  Emocje gwarantowane … Nuda niemożliwa !!!

  GRY ANALOGOWE

  Nie zapominamy o tradycji i klasyce. Nie tylko ” Matrix” nam w głowie. Dlatego też znajdziesz u nas:

  • gry planszowe: Monopoly, Chińczyk, Szachy i Warcaby, Party Alias
  • karty
  • bierki
  • jenga

  Idealny sposób aby powrócić do miłych wspomnień z dzieciństwa. A jeszcze lepszy by się zrelaksować wspólnie ze znajomymi przy zimnym …

  WIDOWISKA NA DUŻYM EKRANIE

  proponujemy transmisję ze wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych i nie tylko… Także tych zakodowanych i dodatkowo płatnych. Dysponujemy dużym ekranem wraz z rzutnikiem multimedialnym . Nie pozwolimy aby coś Was ominęło , nie pozwolimy abyście czegoś nie zobaczyli.

  Chcesz wiedzieć więcej?

   pisz kontakt@xarena.pl lub przez nasz Facebook https://www.facebook.com/XArenaGameClub

   Formularz kontaktowy